Mariusz Radomski

Dash Dot Creations

Mariusz Radomski

Dash Dot Creations

Biography

Mariusz Radomski absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego im. Oskara Lange we Wrocławiu oraz Programu Executive MBA organizowanego przez Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej i Central Connecticut State University, USA . Po ukończeniu kierunków z zakresu finansów oraz marketingu rozpoczął pracę jako Brand Manager w firmie będącej potentatem na rynku FMCG. Liczne stawiane wyzwania i chęć rozwoju pozwoliły poznać i zarządzać markami w innych firmach na rynku mody męskiej oraz rynku wyposażenia wnętrz. W roku 2006 ścieżka zawodowa sprawiła, że rozpoczął pracę w firmie RMG jako dyrektor zarządzający i to tutaj poznał tajniki produkcyjne animacji 3D.

W roku 2007 postanowił wraz z wspólnikiem założyć Agencję Reklamową K&R Evolution, która to między innymi opracowywała logotyp dla najwyższego budynku w Polsce Sky Tower. Widząc coraz szybciej rozwijającą się w Polsce i na świecie produkcję 3D postanowił w roku 2009 przeobrazić agencję reklamową w dom produkcji animacji Dash Dot Creations. Firmę tą z sukcesami rozwija wraz z Łukaszem Kubińskim. Odpowiedzialny jest za nadzór produkcyjny i współpracę z klientami, wyznaczając nowe kierunki rozwoju produkcyjno finansowego Dash Dot Creations. Na koncie realizacyjnym ma liczne projekty we współpracy z największymi studiami w Polsce i w Europie.

 

Dash Dot Creations istnieje od 2008 roku. Studio animacji i grafiki komputerowej z Wrocławia, świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu grafiki i animacji na potrzeby reklam, gier komputerowych i prezentacji multimedialnych. Utalentowany zespół grafików i plastyków – jego wszechstronność i profesjonalizm, a także zdobyte doświadczenie pozwalają na tworzenie kompleksowych projektów. Pasja, wizja, kreatywność, dążenie do najwyższej jakości, ogromne zaangażowanie w każdy projekt, wieloletnie doświadczenia pozwalają sprostać każdemu wyzwaniu klienta.

 

All session by Mariusz Radomski