Łukasz Kubiński

Dash Dot Creations

Łukasz Kubiński

Dash Dot Creations

Biography

Łukasz Kubiński – absolwent Akademi Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Na początku swojej kariery zawodowej pracował jako freelancer przy produkcjach z Platige Image, CD-Projektem oraz kilkoma innymi studiami produkcyjnymi oraz agencjami reklamowymi.

W roku 2009 korzystając ze swoich doświadczeń z zakresu produkcji 3D założył ze wspólnikiem firmę Dash Dot Creations. W podmiocie tym pełni funkcję dyrektora Kreatywnego, odpowiadając za efekt wizualny materiałów produkcyjnych tworzonych przez naszą firmę. Współpraca ze znaczącymi klientami takimi jak : LG, Toshiba, TVP, TVN, PlatigeImage, CD Projekt, Techland, City Interactive, Lunapark, Chimney, Vorwerk i wieloma innymi zaowocowała powstaniem wiele znaczących projektów ogólnopolskich i ogólnoświatowych. Posiada na swoim koncie nadzór i kreację nad kilkuset zrealizowanych projektów zauważalnych w kampaniach marketingowych.

Dash Dot Creations istnieje od 2008 roku. Studio animacji i grafiki komputerowej z Wrocławia, świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu grafiki i animacji na potrzeby reklam, gier komputerowych i prezentacji multimedialnych. Utalentowany zespół grafików i plastyków – jego wszechstronność i profesjonalizm, a także zdobyte doświadczenie pozwalają na tworzenie kompleksowych projektów. Pasja, wizja, kreatywność, dążenie do najwyższej jakości, ogromne zaangażowanie w każdy projekt, wieloletnie doświadczenia pozwalają sprostać każdemu wyzwaniu klienta.

All session by Łukasz Kubiński